• Mobil Refakatçi

  Mobil Refakatçi projesi yalnız yaşayan bireyler, yaşlılar ve çocuklar için düşme, bayılma gibi durumları algılayan, 3G teknolojisi ile belirli bir merkeze haber veren, acil durumlar için yardım butonu da içeren bir donanım, yazılım ve entegrasyon projesidir.

  Daha Fazlası
 • Akıllı Ev Sistemleri

  Evinizdeki tüm ışıkların, güvenlik ünitelerinin, elektronik cihazların tek bir merkezden kontrol edilmesini sağlar. Evinizdeyken kullanabileceğiniz gibi uzaktan bağlanarak da evinizi yönetebilir, izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

  Daha Fazlası
 • Kayıt Yönetim ve Takip Sistemi

  Müşterilerinizin şirketinizle olan ilişkilerini kolay anlaşılır, kolay yönetilir bir bakış açısıyla yönetmenize olanak sağlayan kurumsal iş çözümlerimizden bir tanesidir. Siz kayıtlarınız üzerinde değişiklikler yaptıkça müşterileriniz de ürünlerinin ya da aldıkları hizmetlerin tarihçesini internet üzerinden kolayca takip edebilsin.

  Daha Fazlası
 • Kurumsal Bilişim Çözümleri

  Şirketinizin ihtiyaç duyduğu, iş akışınızı düzenleyebilmenizi ve izleyebilmenizi sağlayacak her türlü IT çözümü için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Birlikte yapacağımız değerlendirmeler sonucunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Daha Fazlası